14.10.2014

Wspólne święto nauczycieli i uczniów

W przeddzień Święta Edukacji Narodowej cała społeczność szkolna zebrała się na uroczystym apelu, zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Na początku uczniowie z klasy pierwszej LO przypomnieli najważniejsze informacje o Komisji Edukacji Narodowej i zestawili je ze współczesnym systemem oświaty w Polsce. Następnie przewodniczący Szkolnej Rady Uczniowskiej, Bartosz Gabryś, złożył nauczycielom serdeczne życzenia. Wyrazem wdzięczności były także piękne bukieciki z jesiennych kwiatów, wykonane własnoręcznie przez uczniów.

Z kolei głos zabrała pani dyrektor, Zofia Krępa, która podziękowała za życzenia oraz przekazała własne gronu pedagogicznemu oraz pracownikom obsługi. Podkreśliła także godną pochwały postawę uczniów, wyrażającą się w stroju galowym. Na zakończenie wręczyła wyróżnionym nauczycielom nagrody dyrektora.

Fotogaleria.