Dzień Otwarty

5 kwietnia, w naszym Liceum odbył się Dzień Otwarty dla ósmoklasistów 😀. Odwiedziły nas okoliczne szkoły podstawowe. Na tłumy młodzieży czekała zabawa w podchody. Każdy uczeń otrzymał kartę do gry, karta zawierała pola na których trzeba było zdobyć poszczególne literki. Ścianka wspinaczkowa🧗‍♂️ na sali gimnastycznej sprawdzała sportowe umiejętności. Nauki ścisłe, takie jak matematyka i fizyka💡 pokazały przydatne ciekawostki w życie codziennym. Biologia i chemia to oczywiście ciekawe doświadczenia - akcja i reakcja🧨. Podczas warsztatów muzycznych🎻, młodzież mogła zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Na kolejnym stanowisku, zaprezentowano umiejętności związane z wyprawami górskim⛰ - spakuj się na nowe wyzwania „Mały Szlak Beskidzki”. Nasi uczniowie, podzielili się swoimi zainteresowaniami z młodszymi kolegami⚙️, a były to kolekcja klocków lego, szydełkowanie oraz wypalenie w drewnie. Kolejnym stanowiskiem były „Wyprawy marzeń”✈️, o swoich wyprawa opowiadała Pani Elżbieta Wójcik. Ostatnim punktem na karcie gry była sala informatyczna, gdzie można się było sprawdź w gamingowych wyzwaniach🎮. Za zebranie wszystkich literek czkały oczywiście nagrody. Przy okazji, można było zboczyć bibliotekę📖, a także zajrzeć do wszystkich sal. Sklepik szkolny oferował przekąski🍰🥤 dla wszystkich odwiedzających. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w przegotowanie tego wyjatkowego dnia. Mamy nadzieję, że ósmoklasistom się podobało i oczywiście liczmy na wybór Naszego Liceum. Do zobaczenia w Żeromskim!