Pomoc najbardziej potrzebującym - udział w Jarmarku Charytatywnym

Uczniowie naszej szkoły z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego przyłączyli się do VII edycji polsko – słowackiego Charytatywnego Jarmarku Bożonarodzeniowego pod Trzema Koronami, który odbył się 18.12.2022R na pasażu handlowym w Sromowcach Niżnych. Celem inicjatywy jest pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku udało się uzbierać aż 43 tysiące złotych, część tych pieniążków zostanie przekazana również rodzinom potrzebującym z Gminy Krościenka nad Dunajcem.

Wielu uczniów zaangażowało się w akcję piekąc ciasta, babeczki, robiąc stroiki, przynosząc materiały do ich zrobienia oraz bezpośrednio sprzedając wyroby na Jarmarku.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Wielkie podziękowania za pomoc należą się:

Martynie Glevanak, Jakubowi Broźnemu, Patrycji Mszanik, Justynie Rusnak, Natalii Mszanik, Zuzannie Stopiak, Ewie Sadzikowskiej, Kamilowi Tokarczykowi, Kevinowi Di Pierno, Uli Borzęckiej, Zuzannie Biel, Zuzannie Czerwińskiej, Annie Chrobak, Emilii Mastalskiej, Antoniemu Magiera, Fabianowi Kurnycie, Ewie Waradzyn oraz Oli Forszpaniak, Oliwii Chrobak, Annie Ciesielce, Julce Dłubacz, Wiktorii Hasior, Weronice Janczura, Andżelice Knutelskiej, Justynie Pierwoła, Roksanie Skoczeń, Annie Surowiak i Lenie Wójcik.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Barbara Morawczyńska