06.12.2022

Kamil Węglarz uczeń klasy IVa o profilu matematyczno- technicznym laureatem Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W bieżącym roku szkolnym, a także w poprzednich latach nauki, uzyskuje bardzo wysoką średnią ocen oraz otrzymuje wzorową ocenę zachowania.
Kamil interesuje się przedmiotami przyrodniczymi i rozwija swoje zainteresowania, biorąc udział w konkursach i zajęciach dodatkowych.
W roku szkolnym 2021/ 2022 uczestniczył w 51 Olimpiadzie Biologicznej, odnosząc duży sukces. Przygotował pracę badawczą na bardzo wysokim poziomie, która wymagała od niego dużego zaangażowania i systematyczności. W związku z tym, zakwalifikował się do etapu rejonowego z wysokim wynikiem, a do etapu centralnego w Warszawie zabrakło mu tylko 5 punktów. Ponadto Kamil Węglarz uczestniczy we wszystkich zajęciach obowiązkowych, ma wysoką frekwencję, a także bierze aktywny udział w życiu klasy, szkoły i środowiska lokalnego.  Wykazuje się wysokim zaangażowaniem w pracy SU, pełni obowiązki skarbnika zespołu klasowego. W relacjach z rówieśnikami uczeń jest koleżeński i pomocny, jego zachowanie świadczy o wysokiej kulturze osobistej i wzorowej postawie.