MEMORIAŁ ZDZISŁAWA SOLIWODY I EDWARDA KORDASA

W dniu 29.09.2022 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem odbył się Turniej Szachowy im. Zdzisława Soliwody i Edwarda Kordasa. Organizatorami szachowych zmagań byli: Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem oraz Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. Sędzią głównym zawodów był Jan Zapała. Naszą Szkołę reprezentowało siedmiu uczniów. Rywalizowali oni w siedmiu piętnastominutowych rundach systemem szwajcarskim, w kategorii dziewcząt, chłopców oraz w drużynach.

Najlepiej z dziewcząt zaprezentowała się Pearce Natalia zajmując trzecie miejsce, zaraz za podium na czwartym miejscu uplasowała się Zuzanna Stopiak.

Z chłopców najlepiej zaprezentował się Blańda Robert zajmując trzecie miejsce, na szóstym miejscu znalazł się Wolski Piotr, na miejscu ósmym Smoleń Antoni, na miejscu dziewiątym Dibrova Dmytro oraz na miejscu dwunastym Konopka Mateusz.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

BM