Казкова пригода  Bajkowa przygoda

Учні та викладачі Жеромського ліцею сердечно запрошують наших друзів з України на казкову пригоду. У програмі веселощі, танці, пісні, кіно та театральні конкурси. Маленькі принцеси та відважні лицарі знайдуть тут щось для себе. Щиро запрошуємо вас у четвер, 7 квітня, до будівлі ЗОШ (ul. Zdrojowa 11, Krościenko nad Dunajcem). Початок о 15.00 Запрошуємо батьків. Вхід вільний!!!!!

Uczniowie i nauczyciele Żeromskiego zapraszają serdecznie naszych małych przyjaciół z Ukrainy na bajkową przygodę. W programie zabawy, tańce piosenki, konkursy kino i teatrzyk. Małe księżniczki i dzielni rycerze znajdą tu coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie do budynku Liceum (ul. Zdrojowa 11, Krościenko nad Dunajcem) w czwartek 7 kwietnia. Start godzina 15. Rodzice mile widziani. Wstęp wolny!!!!!