Trzeba czytać!!!

Szanowni Państwo, dziękujemy za zgłoszenie do kolejnej edycji akcji promującej czytelnictwo „Upoluj swoją książkę", dzięki któremu uczniowie szkół średnich na terenie całego kraju będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

Niestety z powodu ogłoszenia strefy czerwonej na większości terytorium Polski oraz przejścia szkół średnich na tryb pracy zdalnej jesteśmy zmuszeni do rezygnacji z druku i wysyłki dedykowanych plakatów. W związku z tym przesyłamy Państwu plakat w wersji elektronicznej z kodem QR dającym dostęp do wszystkich książek od dnia 2 listopada br.

Prosimy o udostępnienie plakatu uczniom w formie elektronicznej, o ile macie Państwo taką możliwość.

Instytu Książki

Zachęcam do skorzystania!