27.03.2014

Trzecie miejsce dla Konrada Ligasa w konkursie o turystyce przeznaczonym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Małopolski

Dnia 18 marca 2014 r. uczniowie klasy III c : Iwona Bąk i Konrad Ligas uczestniczyli w drugim etapie konkursu "Znaczenie turystyki w rozwoju regionalnym", objętym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty. Konkurs odbył się w siedzibie Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Cieszył się sporym zainteresowaniem, czego dowodem  może być liczba uczestników. Na szczególne wyróżnienie zasługuje więc postawa i ogromna wiedza naszego ucznia, Konrada Ligasa, który zdobył tytuł laureata, zajmując trzecie miejsce oraz otrzymał rok bezpłatnych studiów  na kierunku Turystyka i Rekreacja  lub Nauki Społeczne w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Dodajmy, że Konrad w eliminacjach szkolnych zdobył pierwsze miejsce.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu i życzymy im dalszych sukcesów, szczególnie na egzaminie maturalnym. Do konkursu naszych uczniów przygotowywała pani Elżbieta Zasucha, nauczyciel geografii.