"Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy..."

Złożenie wiązanek kwiatów w tonacji biało- czerwonej pod pomnikiem Poległych, Apel Poległych, montaż słowno - muzyczny, pochód patriotyczny ulicami Szczawnicy, msza święta w intencji Ojczyzny - to główne punkty programu obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Szczawnicy.Delegacja naszej szkoły, Pan dyrektor Robert Dębski, opiekun SU Pani Anetta Michałczak oraz uczniowie od porannych godzin 11 listopada, uczestniczyli w lokalnych obchodach Dnia Niepodległości. W tym radosnym dniu, któremu towarzyszyła słoneczna pogoda byliśmy razem. Władze Szczawnicy, delegacje szkół i przedszkoli, MOK, Związek Podhalan oraz inne instytucje miasta wspólnie świętowali 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Rzeczpospolitej, która napawa nas dumą.