Ciekawi ludzie

6.09.2019

PETER KOOIJ gościł w naszym liceum

 Carnegie Hall - Nowy Jork, Royal Albert Hall – Londyn, Teatro Colon – Buenos Aires, Palais Garnier – Paryż, Casals Hall – Tokyo. To tylko nieliczne sale koncertowe, w których występował. Jak sam przyznał, był na każdym kontynencie z wyjątkiem Afryki. PETER KOOIJ, wybitny interpretator muzyki J.S. Bacha na świecie, dziś gościł w naszym liceum.
Opowiadał niezwykle ciekawie o swojej pasji jaką jest muzyka, o pracy, o podróżach, o rodzinie. Dzielił się doświadczeniami z lat młodości, motywował i zachęcał – wszystko to w języku angielskim, stwarzając możliwość ‘komunikacji na żywo’ uczniom naszej szkoły .
Jesteśmy niezwykle wdzięczni za poświęcony czas i niesamowitą lekcję języka, kultury i sposobów komunikacji. Thank you Peter.

Fotorelacja