23.03.2014

Kinga Słowik VI Gimnazjum MCE w Krościenku n. D.

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego na plakat promujący książki lub czytanie

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym, zorganizowanym w lutym z  inicjatywy biblioteki Publicznego Gimnazjum w Szczawnicy,  wzięli udział uczniowie  ze szkół z terenu Szczawnicy,  Krościenka i Krośnicy. Temat konkursu wiązał się ściśle z obchodzonym właśnie Rokiem Czytelnictwa. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać plakat promujący książki lub czytanie.

Najwięcej prac przygotowali gimnazjaliści (28) na drugim miejscu znaleźli się uczniowie ze szkół podstawowych (8) a na trzecim reprezentanci szkół ponadgimnazjalnych (6).  Komisja konkursowa dnia 3. marca  oceniła prace. W jej skład weszli: Małgorzata Tkacz, Krystyna Walosik,  Zofia Krępa, Danuta i Andrzej Schabowscy przy ocenie kierowała się następującymi kryteriami: zgodnością  pracy z tematem, oryginalnością ujęcia oraz doskonałością  techniczną. Nagrodzone prace są od tygodnia eksponowane w Galerii na Poddaszu (na trzecim piętrze w budynku LO w Krościenku). Kolejne miejsce wystawy to Publiczne Gimnazjum w Szczawnicy, gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce w kategorii gimnazjów   i całym konkursie! Kinga Słowik     VI Gimnazjum MCE w Krościenku n. D.

W kategorii szkół podstawowych:

I miejsce    Julia Musiał    kl. 5                    Szkoła Podstawowa Krościenko

II miejsce   Klaudia Salamon kl. 5                Szkoła Podstawowa w Krośnicy

III miejsce  Julia Zborowska  kl. 6               Szkoła Podstawowa Krościenko

Wyróżnienie   Justyna Musiał   kl. 3               Szkoła Podstawowa Krościenko

W kategorii gimnazjów:

II miejsce  Szymon Topolski                 Publiczne Gimnazjum w Krościenku n. D.

III miejsce  Dominika Drążek                VI Gimnazjum MCE w Krościenku n. D.

Wyróżnienie   Daria Oraczka                 Publiczne Gimnazjum w Krościenku n. D.

Wyróżnienie   Katarzyna Cepuch            Publiczne Gimnazjum w Krościenku n. D.

Wyróżnienie   Weronika Kozielec           Publiczne Gimnazjum w Krościenku n. D.

Wyróżnienie   Katarzyna Zachwieja        Publiczne Gimnazjum w Szczawnicy

Wyróżnienie Oliwia Gabryś                    Publiczne Gimnazjum w Szczawnicy

Wyróżnienie  Alicja Manowska               VI Gimnazjum MCE w Krościenku n. D.

Wyróżnienie  Malwina Adamek              VI Gimnazjum MCE w Krościenku n. D.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce  Szymon Walosik                       Zespół Szkół i Placówek w Krościenku n. D.

II miejsce  Sylwia Noworolnik                   Zespół Szkół i Placówek w Krościenku n. D.

III miejsce  Krystyna Krzywdzińska              LO w Krościenku n. D.

Wyróżnienie   Krystyna Krzywdzińska            LO w Krościenku n. D.

Wyróżnienie   Aneta Mrożek                        LO w Krościenku n. D.

Galeria nagrodzonych prac.