Mikołajkowa wizyta w Ochronce

W piątek 7 grudnia już po raz kolejny klasa IIIa w ramach akcji Mikołajkowej udała się ze słodyczami do Przedszkola-Ochronki w Krościenku nad Dunajcem. Jak co roku zostali serdecznie przyjęci przez zaprzyjaźnioną siostrę Małgorzatę Powrózek, która pełni funkcję dyrektora placówki(nie zabrakło też pysznych pierniczków)
Nie tylko słodycze, ale także sama obecność naszych uczniów wywołała na twarzach dzieci wiele uśmiechu i ogólną radość. Dla nas z kolei miłą niespodzianką była piosenka, którą dzieci zaśpiewały specjalnie, jako podziękowanie za nasze odwiedziny i przyniesione słodkości.
Mając na uwadze słowa:, „ Co dajesz innym, to do Ciebie wróci” pamiętajmy o drobnych gestach dobroci nie tylko w tym przedświątecznym okresie, ale także przy każdej nadarzającej się okazji.

Urszula Waksmundzka