IX edycja szczawnickiego Biegu Niepodległości

14.11.2018

Biegliśmy dla Niepodległej- udział naszej drużyny w szczawnickim Biegu Niepodległości

 

W sobotę 10. listopada uczestniczyliśmy w IX edycji szczawnickiego Biegu Niepodległości. Nasze Liceum reprezentowała bardzo liczna ekipa uczniów klas I-III. Zawodnicy z grupy IV, wśród których znaleźli się nasi licealiści, mieli do pokonania ok. 2800 metrów i wspaniale sobie z nimi poradzili- jak zawsze wróciliśmy z workiem pełnym medali. Emocje były ogromne! Zawodnicy i zawodniczki wbiegali na metę gorąco dopingowani przez Dyrekcję Szkoły oraz nauczyciela w-f, Panią Barbarę Morawczyńską, która sprawowała nad nimi pieczę. Wszystkim należą się ogromne brawa! Uczniowie wpadali na metę bardzo zmęczeni, ale mimo to uśmiech nie znikał z ich twarzy. Po biegu na zawodników czekał posiłek regeneracyjny w Karczmie „U Polowacy.”. Olbrzymią radość sprawiło nam zajęcie trzeciego miejsca przez uczennicę kl. I, Julię Rusnarczyk. Tuż za podium znaleźli się Gabrysia Wolska, Arek Głuc oraz Filip Salamon. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy bardzo dobre drugie miejsce. Gratulacje!

W skład naszej drużyny weszli: Julia Rusnarczyk, Gabrysia Wolska, Anna Pasek, Alina Węglarz, Filip Salamon oraz Arkadiusz Głuc.

Weronika Błażusiak

Fotorelacja