Medal Przyjaciela Szkoły dla Piotra Lelito i Łukasza Różyckiego „Kudłatego”

31.10.2018

Medal przyjaciela LO

Podczas Święta Naszej Szkoły w roku szkolnym 2018/2019 już po raz trzeci (według nowej formuły) Pan Dyrektor Robert Dębski wręczył medal Przyjaciela Szkoły, którym Rada Pedagogiczna uhonorowała dwie osoby: Pana Piotra Lelito i Łukasza Różyckiego „Kudłatego”. Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Anna Dudek wygłosiła laudację w której w kilku czułych słowach wyjaśniła jak bardzo uhonorowane osoby zasłużyli się dla naszego „Żeromskiego”.
Na Piotra i Łukasza zawsze jeśli chodzi o jakiekolwiek wydarzenia muzyczne można było liczyć – nagrywanie kolędy w studio „Sovart”, przygotowania do koncertów, przeglądów, uroczystości itp., organizacja „Koncertu Serc”, wsparcie naszych uczniów na warsztatach i wiele, wiele innych.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i liczymy na więcej  (w imieniu zadowolonych z współpracy uczniów). 

Robert Dębski

Fotorelacja