Dzień Edukacji Narodowej oraz Święto Patrona Szkoły

26. października w Naszej szkole obchodziliśmy Dzień Nauczyciela oraz Święta Patrona Szkoły. Na uroczysta akademię przybyli licznie zaproszeni, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pan dyrektor podziękował nauczycielom za pracę i zaangażowanie jakie wnoszą w trud nauczania dzisiejszej młodzieży. Głos zabrała także Pani Anna Paluch, posłanka RP. W swoim wystąpieniu nawiązała do zbliżającej się 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości, o bohaterach bez których nie moglibyśmy się cieszyć wolnością. Pani Zaziąbło, przewodnicząca Rady Rodziców w imieniu wszystkich rodziców wyraziła wdzięczność dla grona pedagogicznego za prace jaką wkładają w nauczanie ich dzieci. Cytat Stefana Żeromskiego „Człowiek stworzony jest do szczęścia” towarzyszył obchodą Święta Patrona Szkoły. Refleksje na ten temat przedstawili uczniowie w krótkim programie artystycznym.