Wakacje czas zacząć...

W Liceum im. Stefana Żeromskiego akademia rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego. Dyrektor LO Robert Dębski w swoim przemówieniu nawiązał do barier, które licealiści musieli pokonywać w kończącym się roku. Przypomniał również sukcesy, które odnosili uczniowie. Na koniec życzył wszystkim - pracownikom szkoły, nauczycielom oraz uczniom udanych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Zakończenie roku szkolnego to również doskonała okazja do nagrodzenia uczniów za wyniki w nauce, wzorową frekwencję oraz pracę na rzecz klasy i szkoły. Dla całej społeczności szkolnej dzień zakończenia roku był szczególny, ponieważ mury LO opuściła ostatnia klasa Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji.

Weronika Błażusiak