Klasa 1 b się relaksowała

11.06.2018

Nic tak nie integruje jak szkolne wycieczki

     W dniach 7-8 czerwca 2018 roku, klasa I b wraz z wychowawczynią, panią Elżbietą Wójcik, udała się na wycieczkę do Chorzowa, Katowic oraz Zatoru.

Wszyscy zebraliśmy się w rynku w Krościenku około godziny 8.15, skąd pojechaliśmy prosto do Chorzowa.
Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od udziału w seansie naukowym ,,Fascynujący kosmos'' w Planetarium Śląskim w Chorzowie. Mogliśmy poznać niezwykłe tajemnice gwiazd, czy planet oraz zobaczyć na własne oczy, jak wygląda to na niebie za sprawą niesamowitej scenerii, towarzyszącej wykładowi.
    W ciągu reszty dnia mieliśmy sporo czasu, zarówno w Katowicach, jak i w hotelu, w Siemianowicach Śląskich. Dzięki temu mieliśmy czas na obiad i zrobienie zakupów na kolację i śniadanie.
Wieczorem udaliśmy się do Teatru Śląskiego w Katowicach na spektakl pt. ,,Antygona w Nowym Jorku''. Przedstawienie wywołało niemałe poruszenie wśród nas, widzów. Teatr opuściliśmy bardzo podekscytowani i pełni refleksji.
Po wizycie w teatrze pojechaliśmy do hotelu, gdzie spędziliśmy noc.
    Drugi dzień minął nam na zabawie i beztrosce w parku rozrywki ,,Energylandia'' w Zatorze. Pomimo upalnego dnia i długiego stania w kolejkach, wszyscy miło i przyjemnie przeżyli ten dzień. Z Zatoru wyjechaliśmy po godzinie 17.00, a do Krościenka dotarliśmy około godz. 20.00.
 Podczas całego wyjazdu wszyscy świetnie się bawiliśmy, spędziliśmy wspólnie sporo czasu, dzięki czemu jeszcze bardziej się zintegrowaliśmy. Będziemy bardzo dobrze wspominać ten czas.

Katarzyna Kordeczka, kl. Ib

Fotorelacja.