Konkurs plastyczny z okazji 670-lecia lokacji Krościenka nad Dunajcem

28.03.2018

 Pierwsze miejsca dla Julii Zborowskiej z kl. 1a i Dominiki Drążek z kl. 2b

    Rok 2018 jest rokiem 670-lecia lokacji Krościenka nad Dunajcem. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 1 zorganizowali konkurs plastyczny pt.: ,,Jak wyobrażasz sobie lokację Krościenka nad Dunajcem", w którym uczestniczyły uczennice naszej szkoły: Julka Zaborowska i Dominika Drążek. Rozdanie nagród  rozpoczął krótki  recital ucznia szkoly muzycznej, następnie dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2, pan Krzysztof Koper w skrócie opowiedzial o historii  lokacji naszego miasteczka. Na koniec odbyło się przyznanie miejsc i rozdanie nagród. Prace naszych uczennic: Dominiki i Julii zdobyły pierwsze miejsca.

Dominika Drążek kl 2b