Jest takie święto...

8.03.2018

 Dzień Kobiet w naszej szkole

    Ósmy marca nie był zwyczajnym, szarym dniem w murach naszego liceum, a z pewnością, nie dla żeńskiej części naszej szkolnej społeczności. Żaden z chłopaków nawet nie śmiał zapomnieć o tym wspaniałym święcie, za co należy ich pochwalić, z tego względu, iż było praktycznie niemożliwym spotkać się z chłopakiem, który w tym dniu nie ubrałby się elegancko i stosownie do sytuacji. Każdy mężczyzna uszanował kobiety jak tylko potrafił, o czym na własnej skórze przekonały się nasze uczennice, nauczycielki oraz Panie z obsługi.

    Samorząd Uczniowski również nie zapomniał o naszych wspaniałych dziewczynach i kobietach. Męska część samorządu, w skład której wchodzili: Arkadiusz Głuc, Kacper Kurnyta oraz Sebastian Waksmundzki, przemierzała korytarze i zaglądała do klas, aby złożyć szczere życzenia i obdarować kwiatami wszystkie kobiety będące w naszej szkole. Pewnym jest fakt, że społeczność naszej szkoły jest wspaniała, co każdy sobie uświadamia każdego dnia w murach  "Żeromskiego".
  

Arek Głuc kl. 1a

Fotorelacja.