Aleksandra Lewoniec kolejny raz na podium

1.03.2018

Awans dwojga naszych zawodników do zawodów wojewódzkich

 27. lutego na wyciągu w Kluszkowcach odbyła się powiatowa Licealiada w narciarstwie alpejskim. Naszą szkołę reprezentowało 4. zawodników: Aleksandra Lewoniec, Martyna Hurkała, Witold Gabryś oraz Jakub Koterba. Najlepiej pojechała Ola, która z czasem 0:31:14 zajęła 3 miejsce tracąc do 1 miejsca tylko 0,34 sekundy. Bardzo dobry wynik osiągnął również Witek, który z czasem 0:32:37 zajął 7 miejsce.

    Obydwoje zapewnili sobie bezpośredni awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się również w Kluszkowcach 8. marca. Martyna zajęła 10. miejsce i wspólnie z Olą wywalczyły dla szkoły puchar zajmując 3 miejsce w punktacji drużynowej dziewcząt. Kuba zajął 29. miejsce. Wszystkim zawodnikom gratuluję, gdyż mróz oraz wiatr panujący na stoku momentami był nie do zniesienia.

Jacek Dusik

Fotorelacja.