8.01.2018

„Jak wyobrażasz sobie lokację Krościenka nad Dunajcem”

Regulamin Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

z okazji

670 - LECIA LOKACJI KROŚCIENKA NAD DUNAJCEM

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
w Krościenku nad Dunajcem i Gminne Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem.

Temat pracy konkursowej:

„Jak wyobrażasz sobie lokację Krościenka nad Dunajcem”

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i szkół ponadgimnazjalnych Gminy Krościenko n.D.
  2. Termin i adres składania prac:

28 lutego 2018 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem, ul. Pienińska 2.

1. Uczestnik przygotowuje tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę.
  2. Dopuszczalne formy pracy: rysunek, grafika, kolaż, malarstwo, relief, forma przestrzenna.
  3. Format A3– praca płaska, praca przestrzenna nie powinna przekraczać 50/50/50 cm.
  4. Prac nie należy oprawiać.
  5. Praca powinna nawiązywać do historycznego wydarzenia z 1348 roku, kiedy to Krościenko otrzymało od króla Kazimierza Wielkiego prawa miejskie i herb.
  6. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę pracy – załącznik nr 1
  7. Szkołę prosimy o dołączenie listy zbiorczej uczestników.
  8. Prace nagrodzone i wyróżnione przechodzą na własność organizatora.
  9. Organizator przyzna nagrody rzeczowe i dyplomy za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia.

(informacji udziela Ewa Majerczak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Załącznik nr 1.