Spotkanie wigilijne w klasie Ib

Piątek 22. grudnia był ostatnim dniem w tym roku kalendarzowym, w którym spotkaliśmy się w szkole. Była to doskonała okazja do złożenia sobie życzeń. We wszystkich klasach odbyły się wtedy spotkania opłatkowe. Nie inaczej było w klasie Ib.

Właśnie wtedy spotkaliśmy się wspólnie z naszą wychowawczynią, Panią Elżbietą Wójcik na wigilii klasowej. Swoją obecnością zaszczyciły nas również Pani Angelika Ćwiertniewicz oraz Pani Grażyna Marek-Singh. Na początku naszego spotkania złożyliśmy sobie życzenia i połamaliśmy się opłatkiem. Następnie zasiedliśmy do stołu, na którym tradycyjnie nie mogło zabraknąć barszczu z uszkami. Nie zabrakło również czasu na śpiewanie kolęd (nasz śpiew niósł się po całej szkole). Prawie dwugodzinne spotkanie upłynęło w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Należy dodać, że przygotowania do świąt zaczęliśmy już w poniedziałek. Właśnie wtedy wspólnie z naszą wychowawczynią ubraliśmy żywą choinkę przyniesioną przez Marysię oraz przystroiliśmy klasę światełkami.

Weronika Błażusiak