Bożonarodzeniowy apel

W piątek 22. grudnia uczestniczyliśmy w apelu świątecznym. Na początku zgodnie z szkolną tradycją odbyło się oficjalne przekazanie władzy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu. Opiekun SU Pani Anna Dudek wspólnie z przewodniczącą Joanną Kulasik podziękowały tym, którzy działali w jego szeregach. Następnie głos zabrał nowy przewodniczący SU Kacper Kurnyta, który przedstawił plan działania Samorządu w nowym roku. Pan Dyrektor wyróżnił uczniów zaangażowanych w nagrywanie kolejnego świątecznego teledysku. Szczególne podziękował Szymonowi Kobylarczykowi, który zajął się jego montażem.

Następnie Pani Pedagog podziękowała wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczne akcje charytatywne.
    W świąteczny nastrój wprowadziły nas kolędy śpiewane przez chórek oraz jasełka przygotowane przez kl. IIb wspólnie z Panią Jadwigą Wolską oraz ks. Stanisławem Kłysiem. Na zakończenie Pan Dyrektor Robert Dębski złożył zebranym życzenia świąteczno-noworoczne.

Weronika Błażusiak