Odwiedź nas znów za rok

13.12.2017

 Mimo wszystko przyszedł do nas Mikołaj!

    Klasa Ib postanowiła podnieść się na duchu i w ramach wzajemnego uwielbienia wspomóc świętego w rozdawaniu prezentów. By uniknąć rozczarowania, że oto, za to, że byłem/am niegrzeczny/a, nie dostanę nic od św. Mikołaja, postanowiliśmy sami zostać Mikołajami. 

    Losowania dokonaliśmy parę dni wcześniej i każdy przygotował paczkę dla drugiej osoby. W poniedziałek nastąpił dzień prezentów. Nasza Pani jednak nie dała się łatwo uwieść nieopanowanej chęci otrzymania prezentu i przygotowała dla nas różne zadania do wykonania. Dopiero po wykonaniu wylosowanego zadania można było odebrać prezent.


Zadania były różne: jedni śpiewali, inni miauczeli, szczekali, wyli jak wilki albo kukali jak kukułka… niektórzy musieli biegać, pożyczać przedmioty, dźwigać koleżanki i kolegów, albo wyznać miłość w trzech językach, ewentualnie wykrzyczeć ją na ulicy przed szkołą. Niektórym trafiło się po prostu leżenie na ławce.


   

    Trzeba przyznać, że wszyscy solidnie wykonali swoje zadania, co zostało uwiecznione na zdjęciach i filmach. Mikołaju – wróć do nas za rok!

Fotorelacja.