Bal andrzejkowy

30.11.2017

 Zabawa i objęcie sterów przez nowy Samorząd Uczniowski

    W czwartek 30. listopada Samorząd Uczniowski zorganizował bal andrzejkowy. Tradycyjnie już w jego trakcie zostały ogłoszone wyniki wyborów do Zarządu SU.

    Bal otworzył Pan Dyrektor, Robert Dębski. Wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników wyborów, które odbyły się 27 listopada. W końcu nadszedł długo oczekiwany moment. Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Anna Dudek wspólnie z przewodniczącą SU Asią Kulasik ogłosiły, że nowym Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został… Paweł Grywalski z klasy 2b!

    Pawłowi został wręczony atrybut władzy - nie, nie było nim berło, tylko czapka pirata. Bardzo oryginalny pomysł! Do nowego Zarządu weszli również: Kacper Kurnyta, Barbara Tworek, Arkadiusz Głuc, Honorata Adamczyk, Wiktoria Piszczek oraz Mateusz Zaporski. Prezesem Spółdzielni Uczniowskiej pozostaje Kinga Zaziąbło, natomiast pieczę nad SU już drugą kadencję będzie sprawować Pani Anna Dudek.

    Po tym doniosłym momencie tańce i hulanki rozgrzały parkiet Karczmy Dunajec, zwłaszcza, gdy kontrolę na nim przejął gościnnie przybyły na Bal ks. Krzysztof Kutek. „To już jest koniec…” Elektryczne Gitary ogłosiły stanowczo za szybko. Do następnego spotkania na kolejnym balu.

Fotorelacja.