Jesteśmy niepokonani!

12.11.2017

Patriotycznie, sportowo, towarzysko w Święto Niepodległości

    W sobotę, 11. listopada, uczestniczyliśmy w VIII edycji Szczawnickiego Biegu Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa zawodników z klas I-III. Zawodnicy z grupy VI – szkoły ponadgimnazjalne, wystartowali na dystansie ok. 2800 m. i świetnie sobie z nim poradzili.

    Emocje były ogromne! Zawodnicy wpadali na metę dopingowani przez Panią Dyrektor Elżbietę Wójcik oraz Panią Urszulę Malinowską, która sprawowała pieczę nad uczniami LO. Radościom i gratulacjom nie było końca! Widać było po naszych zawodnikach i zawodniczkach, że są bardzo zmęczeni, ale mimo tego uśmiech nie znikał z ich twarzy. Cieszyliśmy się z tego, że mogliśmy w taki sposób uczcić Święto Odzyskania Niepodległości. No i przy okazji zadbaliśmy o kondycję fizyczną.
    Olbrzymią radość sprawiło nam zwycięstwo Joanny Kulasik. GRATULACJE JOASIU! Na podium oprócz Joanny stanęli: Magda Hendel (3. miejsce), Filip Salamon (2. miejsce) oraz Łukasz Wolski (3. miejsce). Tuż za podium znalazł się Piotr Trybała. Kolejną, równie przyjemną niespodzianką, było zwycięstwo naszego Liceum w klasyfikacji drużynowej. SUPER!
    Po zawodach na wszystkich uczestników czekał pyszny bigos i gorąca herbatka. Dobrze, bo pogoda nas nie rozpieszczała, przez chwilę padał nawet śnieg. Na szczęście w trakcie biegu się rozpogodziło a chwilami świeciło słońce.

    Skład naszej zwycięskiej drużyny: Magda Hendel, Joanna Kulasik, Edyta Mendrala, Anna Koza, Karolina Kubik, Barbara Tworek, Alina Węglarz, Weronika Szpulak, Sylwia Ptak, Gabriela Kacik, Angelika Ubik, Filip Salamon, Łukasz Wolski, Piotr Trybała.

Weronika Błażusiak

Fotorelacja.