Napisz z nami książkę, której motywem przewodnim będzie "DOM"

Wydawnictwo Ridero oraz fundacja Nowoczesna Polska zapraszają wszystkich uczniów w wieku 13–19 lat do udziału w ogólnopolskim turnieju literackim. W konkursie zespoły uczniów, pod opieką nauczyciela, bibliotekarza lub koordynatora Dyskusyjnego Klubu Książki, będą tworzyć zbiór opowiadań i walczyć o atrakcyjne nagrody.

O konkursie
Konkurs: Misja - książka! to ogólnopolski turniej literacki, w którym kilkuosobowe zespoły uczniów szkół ponadpodstawowych współzawodniczą ze sobą w tworzeniu własnej książki!

Młodzi autorzy, z pomocą i wsparciem nauczyciela - opiekuna drużyny, piszą opowiadania i projektują książkę od pierwszej do ostatniej strony w inteligentnym systemie wydawniczym Ridero.

Motywem przewodnim tegorocznego konkursu jest „DOM”.

Dom rozumiany nie jako budynek, lecz jako miejsce najbliższe Wam geograficznie lub emocjonalnie: okolica, miasto, dzielnica, podwórko. Liczymy na kreatywność!

Rejestracja uczestników konkursu rozpoczyna się już 15 września i potrwa do 1 grudnia!

Szczegółowe informacje znajdziesz w poniższym linku:

Zgłoszenia będą przyjmowane w bibliotece od dziś do końca października. Zapraszamy!