3.03.2017

Kamil Zachwieja zwyciężył w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Po raz kolejny uczniowie naszego Liceum z powodzeniem startowali w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy "Młodzież zapobiega pożarom". W eliminacjach szkolnych 22. lutego, wzięło udział ośmiu uczniów. Do etapu gminnego awansowali: Jakub Piszczek, Kamil Zachwieja i Jakub Kordeczka.

Zawody gminne odbyły się 1. marca w remizie OSP Krościenko. Obszerną relację z tego wydarzenia przeczytacie tutaj. Miło nam donieść, że reprezentant naszej szkoły, Kamil Zachwieja zwyciężył w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i będzie reprezentował naszą gminę w czasie eliminacji powiatowych, które odbędą się 23. marca. Trzymany kciuki i życzymy medalowego miejsca.