19.01.2017

Rodzice dzieciom!

Za nami pierwsze półrocze roku szkolnego 2016/17. Jak zwykle minęło tak bardzo szybko, że niektórzy uczniowie nie zdążyli zauważyć, że to już koniec. Pewnie termin tegorocznych ferii wprowadził ich w błąd. Jednakże, mimo że do zimowych ferii jeszcze niemal dwa tygodnie, to już zaczęliśmy nowy semestr, a wychowawcy podsumowali ten pierwszy.

W poniedziałek, 16 stycznia odbyła się wywiadówka semestralna, na której już tradycyjnie, rodzice mieli okazję podziwiać kunszt aktorski swoich dzieci. Tym razem Bożonarodzeniowe Jasełka miały bardziej współczesną formę, a grali je uczniowie klasy  I B. I zrobili to świetnie! Tradycją  jest, że po występie, aktorzy zbierają od rodziców drobne kwoty podziękowania, które przeznaczamy na Fundusz Stypendialny Św. Mikołaja. Rodzicom bardzo musiało się podobać, bo hojnie wrzucali do koszyczka… Uzbieraliśmy 762,22 , które zostały wpłacone na nasze konto stypendialne.
    W imieniu wszystkich licealnych stypendystów serdecznie dziękuję rodzicom za wsparcie, jak zawsze, mogliśmy i tym razem na Was liczyć!

Elżbieta Wójcik