Wokalistki są wśród nas - projekt "Mozart kontra Sinatra"

21.11.2016

 

Koncert w krościeńskim kościółku

    20. listopada o godzinie 15.00 w Krościenku nad Dunajcem odbył się koncert podsumowujący projekt „Mozart kontra Sinatra”. Po konkursie związanym z tym projektem, do udziału w warsztatach, między innymi, zakwalifikowały się cztery nasze uczennice: Zuzanna Niemiec z Ib, Bernadeta Gabryś z Ib, Dominika Tylecka z IIIb i Patrycja Ziemianek z IIIb. Celem warsztatów było rozwijanie talentów wokalnych, odkrywanie nowych osobowości twórczych, popularyzacja muzyki wśród młodzieży i dorosłych, pomoc w rozwijaniu twórczości laureatów, wspólna zabawa.
    Po miesiącu aktywnej pracy na warsztatach przyszedł czas zaprezentowania się przed publicznością. Koncert uczestników warsztatów twórczych Aktywizacja Integracyjna Przez Sztukę odbył się w towarzystwie wokalisty Mirosławem Witkowskim oraz akompaniamencie Piotra Matysiaka,  Łukasza Marka i Jacka Bieleckiego, w kameralnym wnętrzu Kościeła pw. Wszystkich Świętych w Krościenku. Uczestnicy wykonali kilka utworów chóraqlnych oraz po jednym jako solistki.
Zuzanna Niemiec – One and Orly - Adele
Bernadeta Gabryś – Pieśń o Bogu ukrytym
Dominika Tylecka – Go Solo - Tom Rosentha
Patrycja Ziemianek – Turning tables - Adele
    Gratulujemy doskonałych wykonań i życzymy dalszych sukcesów wokalnych. Zapewne jeszcze  niejedna scena upomni się o Was.

Fotorelacja.