23.05.2016

Święto szkoły w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n. D.

W czwartek 19 maja w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem miało miejsce uroczystość Święta Szkoły – rocznica nadania imienia Patrona. Akademie w szkole poprzedziła okolicznościowa msza święta w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza.

Przemówienie Pana Dyrektora, Krzysztofa Kopra oraz odczytane listy, przemówienia zaproszonych Gości rozpoczęły Święto. Następnie były gratulacje, wyróżnienia i nagrody dla uczniów oraz nauczycieli. W perfekcyjnie przygotowanym programie artystycznym  przypomniano uroczystości nadania imienia szkole, oraz wspominano  Papieża Jana Pawła II.

Nasze Liceum reprezentował dyrektor, Robert Dębski, który przekazał prezent (oprawioną mapę Pienin, z 1937 roku, z zaznaczonymi naszymi szkołami) od całej społeczności Żeromskiego. Pogratulował sukcesów, jednocześnie życząc dalszych. Wyraził swoją nadzieję na kontynuowanie współpracy pomiędzy naszymi szkołami.

Dziękujemy za zaproszenie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.