21.09.2013

żródło:podhale24.pl

Nasza szachistka Iwona Jurek, po raz kolejny, najlepsza!

W czwartek 19. września został rozegrany w kawiarni "Klasyczna" w Krościenku turniej szachowy w ramach Licealiady Ośrodka Sportowego Szczawnica. W turnieju wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek  z Krościenka, Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku oraz Pienińskiej Szkoły Zawodowej ze Szczawnicy. Reprezentanci a ściślej reprezentantki naszej szkoły spisały się świetnie zajmując pierwsze i drugie miejsce. Drużynowo zajęliśmy drugie miejsce. A oto wyniki:

DZIEWCZĘTA
1. miejsce Iwona Jurek LO Krościenko n. D.
2. miejsce Agata Dancewicz LO Krościenko n. D.
3. miejsce Anna Jurek ZSZ i P Krościenko n. D.
4. miejsce Aleksandra Chlipała LO Krościenko n. D.
5. miejsce Halina Cichoń ZSZ i P Krościenko n. D.

Chłopcy:
1. miejsce Marcin Wiercioch ZSZ i P Krościenko n. D.
2. miejsce Damien Zygar LO Krościenko n. D.
3. miejsce Piotr Gruca ZSZ i P Krościenko n. D.

Szerszą relację z zawodów znajdziesz klikając w ten link: http://podhale24.pl/sport/artykul/26038/Liceadiada_szachowa_.html