21.02.2016

Podziękowania dla głównych organizatorów wizyty Pierwszej Damy

Emocje jeszcze nie opadły po wizycie Pierwszej Damy dlatego też to dobry czas na podsumowanie tego ekscytującego dnia. Czas na podziękowania.
    Było to wielkie wyzwanie ze względu na krótki czas i rangę wizyty. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania oraz cały przebieg wizyty Pani Prezydentowej a przede wszystkim naszym uczniom, którzy:
- moderowali debatę: Iwonie Polak, Michałowi Cepuchowi, Szymonowi Trybale,
- reprezentowali uczniów: Sandrze Mieszczańczyk, Joannie Kulasik, Dawidowi Zygarowi,
- fotografowali: Maciejowi Kozubowi, Marcinowi Grywalskiemu, Patrykowi Kulasikowi,
- opiekowali się naszymi Gośćmi: Annie Błachut, Gabrieli Klimek, Sylwii Kozielec, Eweline Wojtaszek,
- Kindze Słowik za przygotowanie oprawy graficznej.

Oczywiście praca uczniów wymagała przygotowania oraz koordynowania przez Nauczycieli i Pracowników Liceum, którzy cały czas byli w gotowości. Specjalne podziękowania dla Pani Renaty Bandyk, Pani Małgorzaty Wójcik–Forszpaniak, Pani Anny Dudek oraz Pana Andrzeja Schabowskiego.

Do wizyty Pierwszej Damy w Naszym Liceum nigdy by nie doszło, gdyby nie wielkie zaangażowanie Pani Elżbiety Wójcik – koordynatorki projektu Solidarna Szkoła. To dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu mieliśmy możliwość zaprosić i w konsekwencji gościć Pierwszą Damę.
    Na zakończenie dziękuję bardzo pomocnym i przesympatycznym Paniom z Kancelarii Prezydenta RP – Pani Ewelinie Krefft i Izabeli Englert. Mam nadzieje, że będziemy mieli jeszcze przyjemność się spotkać.

Ostatni tydzień obfitował w szereg ciekawych inicjatyw i osiągnięć uczniów:
- I Rajd Turystyczno-Historyczny na Przysłop „Śladami Partyzantów” – kierownikiem imprezy był Pan Jacek Dusik, opieka Pan Maciej Kordeczka,
- udział naszych uczennic Patrycji Ziemianek i Dominiki Tyleckiej w warsztatach wokalnych w Muzycznej Owczarni,
- I miejsce Aleksandry Lewoniec w Zawodach: IV Memoriał im. Marii Kaczyńskiej w Narciarstwie Alpejskim i XII Otwartych Zawodach w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezesa Oddziału Pienińskiego Związku Podhalan.
- IV Miejsce Filipa Nowaka w IV Memoriał im. Marii Kaczyńskiej w Narciarstwie Alpejskim.

Podziękowania i gratulacje.
Robert Dębski

Fotorelacja ze specjalnego apelu.