5.02.2016

Studniówkowy Bal czas zacząć…

W sobotę 31 stycznia uczniowie klas maturalnych i grono pedagogiczne spotkali się na Studniówkowym Balu. W przepięknej oprawie waksmundzkiej „Orchidei” bawiliśmy się do białego rana. Po oficjalnym otwarciu czyniąc tradycji za dość pan dyrektor poprowadził poloneza. Oryginalne podziękowania dla nauczycieli i dyrekcji na pewno zostaną długo w ich pamięci, tak jak i program artystyczny, którego nieoczekiwanym zwrotem było pojawienie się biało-czarnych postaci. Do tego film klasy IIIB, którego scenariusz oparty był na domniemanym przebiegu wydarzeń prowadzących do rozwiązania problemu pt. „Jak zdać maturę z matematyki"? rozbawił nas do łez.

Potem już taniec wypełnił przestrzeń sali. I choć zaplanowana zabawa miała trwać do piątej ostatnie pary były zmuszane do opuszczenia parkietu po szóstej rano. Tak niezapomnianych wrażeń życzymy kolejnym rocznikom naszych uczniów.

Anna Dudek, opiekun Szkolnej Rady Uczniowskiej