4.12.2015

Św. Mikołaj wraz z asystą pojawił się dzisiaj w naszej szkole...

Dzyń, dzyń, dzyń... Słychać dziś było na korytarzach dźwięk dzwonka. Wcale nie był do dzwonek na przerwę, to aniołki dzwoniły, bo Mikołaj przybył dziś do szkoły. Nie przeszkodziła mu pogoda, ani brak śniegu, dotarł i do nas, by złożyć najserdeczniejsze życzenia i obdarzyć słodkościami wszystkich, tych grzecznych i niegrzecznych. W asyście aniołków, diabełków i reniferów przemierzał korytarzami naszej szkoły, nie zapomniał też o Dyrekcji, nauczycielach i pracownikach obsługi.  Miło otrzymywać prezenty, a jeszcze milej jest móc obdarowywać innych, dlatego pamiętajmy o wszystkich, którzy potrzebują pomocy. Dziękujemy inicjatorom tego przedsięwzięcia - aktywnym i zaangażowanym w życie szkoły rodzicom - za miłe życzenia i słodkie prezenty.

Angelika Ćwiertniewicz