24.11.2015

Poznajemy świat biznesu. Spotkanie z Agnieszką Pietruszką, menagerem

W piątek 21.11.2015 r. o godzinie 12.30 odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie z cyklu ,,Matura to nie bzdura". Jego bohaterem była tym razem dyrektor Dworku Gościnnego w Szczawnicy, pani Agnieszka Pietruszka. Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała inspirującej opowieści o drodze pani Agnieszki do sukcesu i spełnienia swoich największych marzeń. Nasza bohaterka w czasie swojej kariery pełniła funkcje kierownicze w radiu Zet i w telewizji Polsat. Zajmowała się tam przede wszystkim reklamą i promocją. Pytania uczniów dotyczyły głównie pracy zawodowej i życia prywatnego. Zaproszony gość oprócz pracy zawodowej znajduje czas na spełnianiu swoich pasji, którymi są sporty i jazda konna. Przewodnią myślą wystąpienia pani Agnieszki Pietruszki było zachęcenie nas, uczniów do pracy w grupach oraz do wprowadzania zmian w naszym życiu, jeśli staje się ono monotonne.

Uczniowie klasy 3a