16.11.2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Pawła Ubika

W dniu dzisiejszym podczas akademii w Auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbyło  uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2015/2016. Swoją obecnością zaszczycili przybyłych: Rektor UP Kraków, prof. dr hab. Michał Śliwa, Marszałek Województwa Małopolskiego, pan Jerzy Miller, Małopolski Kurator Oświaty, pan Aleksander Palczewski. Uroczystość wręczenia stypendiów została poprzedzona odznaczeniem wyróżnionych nauczycieli Krzyżami Zasługi oraz Medalami Komisji Edukacji Narodowej.

Wśród stypendystów Prezesa Rady Ministrów znalazł się Paweł Ubik, uczeń naszego Liceum. Dokument potwierdzający stypendium odebrał z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego. Pan kurator w swoim krótkim przemówieniu podziękował i pogratulował "najlepszym z najlepszych".

Gratulujemy Pawłowi i życzymy dalszych sukcesów.

Robert Dębski, dyrektor Liceum