4.11.2015

VIII edycja Turnieju Wiedzy Psychologicznej - może coś dla Ciebie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działa umysł, skąd się biorą emocje albo jak podejmujemy decyzje – Turniej Wiedzy Psychologicznej jest dla Ciebie! Do udziału w nim zachęcamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy chcą zgłębiać tajniki wiedzy psychologicznej oraz lepiej poznać siebie i innych ludzi.

Tegoroczny Turniej rozpoczął się 1 października, a zakończy się w połowie kwietnia 2016 roku. Podobnie jak w ubiegłych latach, honorowy patronat nad nim objęła Minister Edukacji Narodowej. Od uczestników będzie wymagana znajomość wybranych artykułów publikowanych w "Charakterach" od października 2015 do lutego 2016, książki Bliżej ludzi. Rozmowy z Mistrzami, a także zalecanych artykułów nawiązujących do zagadnień zawartych w "Podstawie programowej kształcenia ogólnego dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych…", które zamieszczone będą na stronie Turnieju w zakładce Literatura turniejowa. Uczestnicy Turnieju sprawdzą swoją wiedzę podczas eliminacji on-line, które odbędą się w marcu 2016 roku. Sto osób z najlepszymi wyniki przejdzie do finału.

Zwycięzcy otrzymają stypendia i nagrody rzeczowe. Jest o co walczyć!

Uczniowie zainteresowani udziałem w Turnieju powinni zwrócić się do swojego nauczyciela, pedagoga lub psychologa szkolnego, którzy formalnie zgłoszą kandydatów z danej szkoły.

Zgłoszenia będziemy przyjmować już od 1 października tego roku do 15 lutego 2016

Szczegółowy regulamin Turnieju, zasady uczestnictwa, wykaz wymaganych zagadnień oraz inne informacje będzie można znaleźć na stronie www.charaktery.eu w zakładce Turniej Psychologiczny. Zapraszamy także na nasze forum, gdzie uruchomiony zostanie wątek poświęcony Turniejowi, oraz na nasz profil na Facebooku.

Zgłoszenia chętnych przyjmuje pani pedagog, Małgorzata Forszpaniak.