28.09.2015

Na Festynie profilaktycznym promowano twórcze działania i dobrą zabawę

W dniu 25.09.2015 r odbył się festyn profilaktyczny pt. "Kocham wolność". Festyn został zorganizowany przez nasze Liceum i Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n.D.  w ramach podsumowania projektu "Razem Bezpieczniej w Szkołach Powiatu Nowotarskiego". Niesprzyjająca w tym dniu pogoda zmusiła nas do przeniesienia całej  imprezy z malowniczego Amfiteatru "Pod Wierzbą" do Remizy OSP. Odbyły się tam wszystkie zaplanowane koncerty, w tym spotkanie z zaproszonym zespołem "RYMcerze". Dodatkową atrakcją była możliwość skorzystania  z alkogogli i próby przejścia przez tor przeszkód. Bogaci w nowe doświadczenia kontynuujemy realizację naszego projektu i będziemy informować wszystkich o jego postępach. Z tego miejsca pragniemy teraz podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu tj. zaprzyjaźnionej szkole, zaangażowanej młodzieży, dyrekcjom, nauczycielom i wychowawcom oraz GCK i OSP w Krościenku n.D.  Wszystkim obecnym dziękujemy za udział.

Pedagog szkolny, Małgorzata Forszpaniak