9.04.2015

"Ty wskazałeś drogę do miłości..." 10. rocznica śmierci Jana Pawła II

W środę, 1 kwietnia, w naszej Szkole odbył się apel upamiętniający 10. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Postać tego Wielkiego Polaka przypomniała nam klasa IB. Krótki filmik o Światowych Dniach Młodzieży, które powstały z inicjatywy św. Jana Pawła II, był okazją do podsumowania szkolnego konkursu o ŚDM.

Po złożeniu wielkanocnych życzeń przez Panią dyrektor Zofię Krępę oraz przewodniczącą samorządu uczniowskiego, odśpiewaliśmy Barkę - ulubioną pieśń papieża.

Aleksandra Wolska kl. 2b

W dniu 24 marca w naszej szkole został przeprowadzony konkurs o Światowych Dniach Młodzieży. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie. Przygotowując się do konkursu poznaliśmy historię, istotę, symbole i genezę ŚDM, które czekają nas już w przyszłym roku.

PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU O ŚDM

Wyniki indywidualne:

Aleksandra Wolska IIb (19p)

Anna Maciaś IIb(19p)

Anna Piszczek IIIb (17p)

Marzena Zasadny IIIb (17p)

Karolina Tokarczyk Ia (17p)

Aneta Polczyk Ia (17p)

Wynik klasowy: