26.01.2015

Przekazali władzę swoim następcom

W poniedziałek 26 stycznia odbył się na sali gimnastycznej apel, na którym "stary" samorząd przekazał władzę swoim następcom.

Samorząd Szkolny w latach 2013/2014

Przewodniczący: Bartłomiej Gabryś, zastępca (mistrz ceremonii) Michał Wolski, sekretarz Angelika Bochnak, skarbnicy: Aleksandra Chlipała, Piotr Poremba, członek - Krystyna Krzywdzińska, chorąży: Rafał Niezgoda, poczet: Patrycja Chrobak i Agata Dancewicz. Rzecznik Praw Ucznia: Agata Dancewicz

A oto skład obecnego samorządu: przewodniczący - Krystyna Krzywdzińska, zastępca (mistrz ceremonii) Michał Wolski, sekretarz Krystian Piszczek, Łukasz Salamon, skarbnicy: Natalia Chrobak, Patryk Adamczyk, członek - Rafał Kozielec, chorąży Marcin Grywalski.

Rzecznik Praw Ucznia: Magdalena Wiercioch.

Pani dyrektor, Zofia Krępa, podziękowała członkom odchodzącego samorządu za całoroczną pracę oraz życzyła nowej uczniowskiej władzy wielu pomysłów i wytrwałości w ich realizacji. Słowa podziękowania skierowała także w stronę opiekuna samorządu, czyli prof. Grażyny Marek-Singh, która pełni tę funkcję już drugą kadencję.