12.001.2015

Zagrali w Orkiestrze i pomogli zebrać 9400 złotych, 8 dolarów oraz 13 Euro!

Dobrą tradycją naszej szkoły jest coroczny udział  uczniów i nauczycieli w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z wolontariuszami z Publicznego Gimnazjum i Zespołu Szkół i Palcówek, uczennice liceum wyruszyły na ulice Krościenka. Owocem ich kwesty jest suma 9400 złotych, 8 dolarów oraz 13 Euro! To swoisty rekord, ponieważ w roku ubiegłym było to 8.132,41 zł. W tegorocznej zbiórce udział wzięły: Justyna Jamińska, Agata Jandura, Monika Knapczyk, Aleksandra Kolba, Natalia Kucharczyk, Aleksandra Malik, Aneta Polczyk, Ewelina Potaśnik, Dominika Tylecka  oraz Katarzyna Rusnarczyk, która zebrała najwięcej, bo aż 626,43 zł.

Grono rachmistrzyń zasiliły: pani dyrektor, Zofia Krępa, pani wicedyrektor, Elżbieta Wójcik oraz prof. Urszula Waksmundzka.

Wszystkim uczestnikom tego przedsięwzięcia gratulujemy nie tylko zebranej kwoty, ale przede wszystkim wrażliwych na potrzeby innych serc.