13.11.2014

Interesująca wyprawa do  Izraela i Palestyny

Po raz kolejny naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy trzask (trzask.pl). Tym razem mogliśmy uczestniczyć w wyprawie do Izraela i Palestyny. O tym, że był to pożytecznie spędzony czas świadczą poniższe wypowiedzi uczniów:

"Spotkanie z podróżnikiem, które odbyło się 12.11.2014 r. bardzo mi się podobało. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o Izraelu i Palestynie. Dzięki tej nietypowej lekcji lepiej rozumiem przyczyny konfliktu między Izraelem a Palestyną".

Oliwia

"Uważam, że warto było przyjść na spotkanie z podróżnikiem, ponieważ dowiedziałam się o różnych rzeczach, których nie znajdziemy w telewizji ani w książkach. Poznałam interesujące fakty na temat religii Żydów, ich kraju [...].  Bardzo lubię opowieści podróżników".

Wika

"Warto było przyjść na to spotkanie, ponieważ podróżnik mówił o kulturze i zabytkach Izraela i Palestyny. Jednak najbardziej podobały mi przygody, które przeżył będąc tam".

Marysia

"Spotkanie z podróżnikiem było bardzo ciekawe, ponieważ dowiedziałam się na nim wielu rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Pokazywane były bardzo interesujące slajdy. Gdyby wszystkie lekcje prowadzone były w tak przyjemny sposób, chętnie bym na nie przychodziła".

Zuza

"Najlepszym momentem spotkania było, gdy podróżnik przebrał jednego ucznia za Żyda modlącego się przy Ścianie Płaczu".

Remigiusz

"Pan podróżnik był bardzo zorganizowany. Miał przygotowane slajdy oraz różne rzeczy przywiezione  z Izraela i Palestyny. Spotkanie było ciekawe, a pan bardzo dokładnie opowiadał".

Natalia