3.11.2014

Weź udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej

Magazyn psychologiczny Charaktery już po raz siódmy zapraszają wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Jak co roku, honorowy patronat nad turniejem objęła Minister Edukacji Narodowej. Uczestnictwo w turniejowej rywalizacji jest  doskonałą okazją do rozwinięcia swych zainteresowań i poszerzenia wiedzy psychologicznej, która z  pewnością przyda się nie tylko uczniom, którzy swe dalsze plany wiążą z tą dyscypliną nauki.

Turniej rozpoczyna się 1 października 2014, a zakończy się w połowie kwietnia przyszłego roku wielkim finałem w Warszawie. Laureaci Turnieju otrzymają stypendia finansowe oraz nagrody rzeczowe.

W tej edycji od uczestników wymagana będzie znajomość wybranych artykułów publikowanych w Charakterach od października 2014 do lutego 2015, które będą oznaczone specjalną pieczęcią oraz książki "Bliżej siebie. Rozmowy z Mistrzami".

Zainteresowani udziałem uczniowie powinni zgłaszać się do swoich nauczycieli, pedagogów lub psychologów szkolnych, którzy w ich imieniu będą zgłaszać uczestników. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 lutego 2015.

Więcej informacji o Turnieju znajdziecie w październikowym numerze "Charakterów".

Zgłoszenia chętnych przyjmuje pani pedagog, Małgorzata Forszpaniak.