22.10.2014

Nagroda starosty dla nauczycieli z naszej szkoły

"W dniu 16 października 2014 r. w Karczmie "Góralsko Strawa" z okazji Dnia Edukacji Narodowej – "Dzień Nauczyciela" odbyło się uroczyste spotkanie Starosty Nowotarskiego z dyrektorami i nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Nowotarski.

Starosta Nowotarski Krzysztof Faber z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczył dyplomy uznania i nagrody 14 dyrektorom szkół i placówek za wyróżniającą pracę w kierowaniu szkołą lub placówką i 29 nauczycielom za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz życzył wszystkim nagrodzonym i pracującym w oświacie zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów na płaszczyźnie zawodowej i osobistej oraz optymizmu i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań edukacyjnych".

Źródło: http://nowotarski.pl/aktualnosci/dzien-edukacji-narodowej-w-powiecie-nowotarskim-1970.html

Miło nam donieść, że w tym roku nagrodę starosty otrzymały za swoja pracę: pani dyrektor, Zofia Krępa  oraz prof. Elżbieta Wójcik i prof. Grażyna Marek-Singh. Gratulujemy!