24.06.2014

Iwona Polak wśród najzdolniejszych uczniów szkół średnich w powiecie nowotarskim!

W dniu 23 czerwca 2014 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu zostały uroczyście rozdane Nagrody Starosty dla najzdolniejszych uczniów szkół/placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Nowotarski. Dyplomy oraz upominki wręczyli uczniom Starosta Nowotarski – Krzysztof Faber oraz Urzędujący Członek Zarządu - Bogusław Waksmundzki. Nagrodzeni uczniowie zasłużyli się dla swoich społeczności szkolnych nie tylko wzorowym zachowaniem i bardzo dobrymi wynikami w nauce w roku szkolnym 2013/2014, ale także zostali docenieni za kreatywność, odnoszenie spektakularnych sukcesów w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, aktywne działania na rzecz szkoły, zdolności organizacyjne oraz zaangażowanie w działalność charytatywną, społeczną i wzorową postawę wobec drugiego człowieka.

Na zakończenie uroczystości Starosta życzył wszystkim uczniom i nauczycielom spokojnych wakacji, a nagrodzonym kolejnych sukcesów.

Źródło: http://nowotarski.pl/aktualnosci/nagrody-starosty-dla-najzdolniejszych-uczniow-1755.html