21.04.2014

Pomogli obronić salę gimnastyczną przed żywiołem

Powódź, która 15 maja nawiedziła rejon Pienin, zagroziła również   sali gimnastycznej naszej szkoły. Wezbrane wody  Dunajca  sięgnęły prawie jej ścian . Akcja zabezpieczenia  budynku przed napierającym żywiołem trwała do późnych godzin nocnych. Na mój apel o pomoc odpowiedzieli rodzice, uczniowie i absolwenci szkoły, którzy nie zważając na bardzo trudne warunki z pełnym poświęceniem włączyli się do akcji. Pomagali nam również strażacy i goprowcy.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za trud i ogromne zaangażowanie w akcję zabezpieczenia budynku szkoły przed żywiołem powodzi:

• Władzom Gminy Krościenko n. D. za szybkie i sprawne dostarczenie worków i piasku
  • Pani Marzenie Tokarczyk
  • Panu Michałowi Mikusiakowi
  • Panu Jackowi Orkiszowi
  • Państwu Monice i Piotrowi Zaziąbło
  • Panu Dariuszowi Gizickiemu
  • Pani Natalii Hryc
  • Panu Przemysławowi Helakowi
  • Damienowi Zygarowi
  • Dawidowi Zygarowi
  • Dominikowi Tokarczykowi
  • Druhom z OSP w Krościenku n. D.
  • Ratownikom Sekcji Operacyjnej GOPR w Krościenku n. D.
  • Pracownikom szkoły

Wyrażam uznanie za godną naśladowania postawę obywatelską oraz międzyludzką solidarność w obliczu klęski.

Dyrektor Zespołu Szkół w Krościenku n. D.

Zofia Krępa