03.06.2026

Wicemistrzostwo powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt!

2 czerwca nasze zawodniczki wzięły udział w Powiatowej Licealiadzie w Siatkówce Plażowej Dziewcząt, w których rywalizowało łącznie 7 zespołów reprezentujących szkoły: ZSO nr 1 Nowy Targ, ZSE Nowy Targ, ZS Rabka-Zdrój, ZS Jabłonka, I LO Rabka-Zdrój, ZSTiP Nowy Targ oraz LO Krościenko. Turniej rozgrywany był w dwóch grupach. Zwycięzcy grup walczyli o tytuł mistrza powiatu, natomiast drużyny z drugich miejsc rywalizowały o brązowy medal.

Nasze reprezentantki spisały się znakomicie, wygrywając wszystkie trzy mecze grupowe i pewnie awansując do finału turnieju. W meczu o pierwsze miejsce musiały uznać wyższość drużyny ZSO nr 1 Nowy Targ, zdobywając tym samym tytuł Wicemistrzyń Powiatu.

Szkołę reprezentowały:
🏐 Natalia Kudas – kapitan zespołu
🏐 Anna Darlewska
🏐 Aleksandra Borzęcka

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom osiągniętego wyniku oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Jesteśmy dumni z Waszego sukcesu i życzymy kolejnych sportowych osiągnięć!

B.M.