21.05.2026

Szkolenie strzeleckie z Edukacji dla Bezpieczeństwa
18 maja 2026 r. uczniowie klasy I LO w ramach przygotowania do szkolenia strzeleckiego z Edukacji dla Bezpieczeństwa odwiedzili strzelnicę LOK w Nowym Targu. Młodzież została przeszkolona z zakresu zasad bezpiecznego i efektywnego posługiwania się bronią strzelecką. Serdeczne podziękowania dla Pana Kornela Makowskiego za pomoc w opiece podczas wyjazdu. Pomimo, że to nie były zawody i większość uczniów strzelała po raz pierwszy, najlepiej w strzelaniu poradziła sobie Maja Mazurek, która uzyskała 94 pkt.
P. K.