Pożegnanie na wesoło

W czwartek, 25. kwietnia, uczniowie klas  maturalnych naszej szkoły pożegnali się z nauczycielami i młodszymi kolegami w wyjątkowy sposób. Uczniowie przybyli do szkoły ubrani w tradycyjne góralskie stroje oraz kostiumy postaci z bajek, tworząc kolorowy korowód na terenie szkoły. Podczas pożegnania, maturzyści w strojach regionalnych złożyli podziękowania nauczycielom po góralsku, wyrażając swoją wdzięczność za trud włożony w ich edukację.
Nie zabrakło również spotkania z maturzystami z Zespołu Szkół i Placówek, młodzież wspólnie przemaszerowała na rynek przy dźwiękach skocznej muzyki. Mieszkańcy z zainteresowaniem przyglądali się kolorowemu pochodowi, a odwiedziny w Urzędzie Gminy, szkole podstawowej oraz banku stały się atrakcją.